„Zdrowy Styl Życia”

Powiększ obraz

7 października 2019 r. w klasie 1b odbyły się pierwsze z cyklu „Zdrowy Styl Życia” zajęcia prozdrowotne, które poprowadziła p. Marlena Andrzejczuk. Głównym celem zajęć było zapoznanie uczniów z zasadami zdrowego żywienia oraz zachęcenie do wdrażania go do swojego codziennego jadłospisu. Zadania przygotowane przez prowadzącą uczniowie wykonywali z wielkim zaangażowaniem. Omówiona została piramida zdrowego żywienia, dzieci samodzielnie posegregowały zdrowe i potocznie nazywane „śmieciowe” jedzenie.

Nie zabrakło również zabawy ruchowej, przy której uczniowie musieli również wykazać się wiedzą o zdrowym stylu życia. Za ładną pracę i aktywność na zajęciach uczniowie zostali wynagrodzeni naklejkami z elementami zdrowej żywności.

Zajęcia bardzo się dzieciom podobały.

DZIĘKUJEMY Pani Marlenie i z niecierpliwością oczekują na kolejne spotkania J.

 

Klasa I b

Wordpress Photo Gallery