WYNIKI II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOC W OCZACH DZIECKA”

 

Dnia 12 kwietnia 2018 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie II MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Wielkanoc w oczach dziecka”. Temat tegorocznych prac brzmiał „Wielkanoc na ludowo”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych. Oficjalne podsumowanie konkursu rozpoczął występ klasy IIIc. W konkursie udział wzięli uczniowie siedleckich szkół podstawowych z klas I – III. Otrzymaliśmy wiele wspaniałych i ciekawych prac. Dzieci wykorzystały różnorodne techniki plastyczne. Uczniom, którzy zajęli czołowe miejsca oraz wyróżnienia wręczono nagrody rzeczowe i dyplom, ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza.

I miejsce – Nikola Kiersztyn SP 6

II miejsce – Magdalena Pastor KZE

III miejsce – Lena Gaj SP 9

Wyróżnienia:

Róża Całka SP 2

Franciszek Rzewuski SP 3

Karolina Kurenda SP 7

Katarzyna Mamcarz SP 9

Gabriela Guz KZE

 

Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej na łączniku naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz dziękujemy nauczycielom, że tak wspaniale przygotowali swoich podopiecznych do wzięcia udziału w naszym konkursie. Mamy nadzieję, że spotkamy się za rok, do czego już teraz serdecznie zapraszamy.