Spotkanie autorskie z Tomaszem Sobanią

Powiększ obraz

W ramach współpracy biblioteki szkolnej z Biblioteką Pedagogiczną 9 grudnia młodzież naszej szkoły /kl. VIII c/ wzięła udział w spotkaniu autorskim z Tomaszem Sobanią. Najmłodszy w Polsce autor książek z gatunku fantasy /„Speculo”, „Nowy świt”/ powiedział, że pisanie jest drogą do rozwoju, a wydawanie książek otwiera przed nim ogromne możliwości. Jego drugą pasją jest bieganie. Bieg „Maratonami przez Polskę” odbił się szerokim echem w różnego rodzaju mediach ogólnopolskich. W swojej najnowszej książce „7 dni i 300 km biegu. Opowieść 19-latka” w przemyślany sposób wprowadza czytelników w świat pasji i wartości, którymi sam żyje. Był też uczestnikiem Rejsu Niepodległości na słynnym Darze Młodzieży. Postać Tomasza Sobani to wspaniały wzór do naśladowania dla młodzieży, pokazuje, że wiara w marzenia, ogromny zapał, upór i ciężka praca prowadzi do ich spełnienia.

Wordpress Photo Gallery