1 września 2022 r.

Powiększ obrazGrupa dzieci i rodziców na sali gimnastycznej

Po upalnym lecie nadszedł czas powrotu. 1 września o godzinie 8:00 odprawiona została msza w kościele Św. Józefa w intencji całej społeczności szkolnej. Z kościoła wszyscy udali się do szkoły, gdzie uczniowie klas starszych  spotkali się  z wychowawcami, a pierwszaki wzięły udział w akademii na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Hanna Wójcik dokonała pasowania dzieci na uczniów klas pierwszych. Przedstawione zostały wychowawczynie, które po uroczystości zaprowadziły swoich wychowanków do sal.

Wszyscy uczniowie usłyszeli od wychowawców o pamiętnym 1 września 1939 roku, kiedy nie dane było dzieciom iść do szkoły. Przypomniano też o bezpiecznym zachowaniu w drodze do szkoły oraz podczas powrotu do domu.

Podczas uroczystości wykorzystano do nagłośnienia sprzęt zakupiony w ramach programu „Laboratoria przyszłości”. 

Zdjęcia z uroczystości zostały wykonane aparatem zakupionym w ramach programu Labolatorium Przyszłości.

 

Wordpress Photo Gallery