Powiatowe Warsztaty Literackie

Powiększ obraz

Siedlecka Grupa Literacka „Witraż”, Miejski Ośrodek Kultury i Dom Pracy Twórczej „Reymontówka” są organizatorami Powiatowych Warsztatów Literackich, które odbędą się w dniach 8-9 października 2020 roku, w czasie których czytane są dzieła Władysława Stanisława Reymonta.

W tym roku opowiadanie „Sprawiedliwie” przeczyta również pani Teresa Lipowska. Młodzi ludzie będą mieli okazję porozmawiać o warsztacie literackim i aktorskim z doświadczoną aktorką.

Reprezentacja naszej Szkoły także będzie uczestniczyła w tym wydarzeniu.
Współpraca z Siedlecką Grupą Literacką przynosi owoce.

Zawsze miło wspominamy czas pobytu w „Reymontówce”. Jest to dla nas i dla młodzieży forma integracji środowiska twórczego i czas nawiązywania nowych przyjaźni, ale też poznania sławnych interesujących ludzi.

Bożena Czarnecka-Akus