IX Rajd rowerowy turystyczno – integracyjny

Powiększ obrazUczniowie w odblaskowych koszulkach z rowerami czekają na rozpoczęcie rajdu

16 września 2021r. grupa uczennic i uczniów z klasy VII B, VIIIA, VIIIB wraz z opiekunami – nauczycielami wf p. A.  Kożuchowską i p. J. Nurzyńską po raz kolejny wzięła udział w IX Rajdzie rowerowym turystyczno – integracyjnym, który w tym roku odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu. Organizatorem rajdu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce.

W imprezie wzięli udział reprezentacje uczniów siedleckich szkół podstawowych i średnich. Uczestnicy rajdu w eskorcie policji przejechali rowerami trasę z Siedlec przez Chodów do leśniczówki Koła Łowieckiego Podlasie w Balach. Na miejscu uczestnicy wysłuchali prelekcji leśniczego oraz posilili się kiełbaską z ogniska. Wszyscy szczęśliwie wróciliśmy zmęczeni, ale zadowoleni.

Wordpress Photo Gallery