Zlot Bożonarodzeniowy hufca ZHP Podlasie

Powiększ obraz

W ubiegły weekend (7-9 grudnia) w Zespole Szkół w Zbuczynie odbył się kolejny, coroczny zlot bożonarodzeniowy harcerzy hufca ZHP Podlasie. Nie mogło zabraknąć na nim naszych zuchów. „Dzielne Lwy” wzorowo wywiązały się ze wszystkich wyzwań, którym musiały sprostać podczas gry terenowej wraz z Duchem Przeszłości, Teraźniejszości i Przyszłości. Inspiracją i tematem przewodnim do wykonywanych zadań był film „Opowieść Wigilijna”, którego projekcję wszyscy uczestnicy obejrzeli w piątkowy wieczór.

Podczas apelu powitalnego został rozstrzygnięty plebiscyt Henryki 2018.  9 PGZ „Dzielne Lwy” zdobyła wyróżnienie w kategorii „Henryk Doskonały” za aktywny udział w wydarzeniach Hufcowych i Miejskich, a w sobotni wieczór mieliśmy okazję wspólnie z 350 harcerzami świętować przy wigilijnym stole, jak jedna wielka rodzina. Dziękujemy za możliwość uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu i zapraszamy chętnych uczniów klas I – III do dołączenia do naszej gromady.

Czuwaj !