Zbiórka dla Ukrainy

Powiększ obrazPrzybory szkolne dla nowych uczniów

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.” Jan Paweł II

Codziennie od poniedziałku do piątku nasza szkolna społeczność gromadzi żywność, artykuły chemiczne, higieniczne, medyczne, szkolne dla mieszkańców Ukrainy ciągle przebywających w swojej ojczyźnie, ale i dla tych, którzy zdecydowali się na pobyt w Polsce. Zarówno uczniowie, rodzice, nauczyciele jak i pracownicy obsługi z wielkim zaangażowaniem włączyli się w to szlachetne przedsięwzięcie. Akcja przybrała szeroki rozmach. Z dumą patrzyliśmy na rosnący każdego dnia stos darów.

Wszystkim za każdy przekazany dar, datek, za pomoc w pakowaniu oraz transporcie darów do miejsc zbiórki serdecznie DZIĘKUJEMY ❤️

Wordpress Photo Gallery