„Zaprogramuj Swoją Przyszłość” – darmowe warsztaty programowania

Serdecznie zapraszamy Waszą szkołę do udziału w drugiej edycji darmowych warsztatów programowania dla dzieci i młodzieży online, organizowanych pod nazwą „Zaprogramuj Swoją Przyszłość”.
Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, które zaskoczyło nas samych. Na darmowe kursy zapisało się prawie tysiąc polskich dzieci, z mniejszych i większych miejscowości. Słuchacze biorący udział w kursach otrzymali stosowne certyfikaty, a przede wszystkim wiedzę, będącą jedną z najważniejszych nurtów współczesnej edukacji.
Już niedługo rozpoczynamy nabór na kolejną edycję , podczas której zaproponujemy dzieciom i młodzieży olbrzymi wachlarz możliwości i języków.
załączeniu aktualny biuletyn informacyjny skierowany zarówno do uczniów, jak i nauczycieli oraz rodziców.