Zajęcia z dietetykiem

Dnia 5.12.2017 r., z inicjatywy p pedagog Joanny Matlakowskiej w ramach realizacji programu „Owoce i warzywa w szkole” zostały przeprowadzone w kl.1a, 1b, 1c, 1d zajęcia dotyczące zdrowego żywienia oraz działania o charakterze edukacyjnym. Na prelekcję została zaproszona  dietetyk p. Dorota Augustyniak, która w bardzo ciekawy sposób przedstawiła zasady zdrowego odżywiania.

Dodatkowo uczniowie wzięli udział w konkursie, za dobre odpowiedzi otrzymali drobne nagrody. Na koniec spotkania dzieci miały okazję  zobaczyć jak wyciska się sok z jabłek. Wszyscy byli zachwyceni, a smak soku okazał się niepowtarzalny. Tego typu zajęcia odbędą się w pozostałych klasach nauczania zintegrowanego w dniach: 8, 12, 15.12.2017r.