Wyniki IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w oczach dziecka”

Powiększ obrazPrace nagrodzone w konkursie Wielkanoc w oczach dziecka - koszyczki wielkanocne

Dnia 31 marca br. odbyło się rozstrzygnięcie IV Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w oczach dziecka”.  Temat tegorocznych prac brzmiał: „Najpiękniejszy koszyczek wielkanocny”.  W konkursie uczestniczyli uczniowie siedleckich szkół podstawowych z klas I – III. Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac, w których dzieci wykorzystały różnorodne techniki plastyczne. Aby każdy z uczestników miał równe szanse, komisja konkursowa podzieliła prace na 3 kategorie. I tak:

W kategorii klas I:

I miejsce: Julia Przybysz, SP 9

II miejsce: Dawid Kosieradzki, SP 7

III miejsce: Maria Lewandowska, SP 5

W kategorii klas II:

I miejsce: Wiktoria Łubkowska, SP 7

II miejsce: Katarzyna Stefaniuk, SP 9

III miejsce: Zuzanna Orzełowska, SP 9

W kategorii klas III:

I miejsce: Amelia Władzińska, SP 10

II miejsce: Emilia Mitura, SP 10

III miejsce: Michalina Babicz, SP 1

Gratulujemy !!!

Wszyscy uczestnicy otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostaną dostarczone w najbliższym czasie do sekretariatów szkół. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.