Uroczyste podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w oczach dziecka”

Powiększ obraz

Dnia 5 kwietnia 2019 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie III MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO pt. „Wielkanoc w oczach dziecka”. Temat tegorocznych prac brzmiał „Moja ulubiona tradycja wielkanocna”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych. Oficjalne podsumowanie konkursu rozpoczął występ klasy IIa. W konkursie uczestniczyli uczniowie siedleckich szkół podstawowych z klas I – III. Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac, w których dzieci wykorzystały różnorodne techniki plastyczne. Laureatom wręczono nagrody rzeczowe i dyplom, ufundowane przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza.

I miejsce: Nikola Kiersztyn SP 6

II miejsce: Konstancja Wojtkowska SP 9

III miejsce: Amelia Biernacka SP 11

Wyróżnienia:

Weronika Dziak SP 1

Zuzanna Radzikowska SP 11

Adrianna Maria Kołkowicz SP 6

Patrycja Szostek SP 4

Martyna Gęsina SP 10

 

Prace można obejrzeć na wystawie pokonkursowej na łączniku naszej szkoły.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz dziękujemy nauczycielom, za tak wspaniałe przygotowanie swoich podopiecznych. Liczymy na to, iż spotkamy się za rok, do czego już teraz serdecznie zapraszamy.