Wycieczka do Warszawy

Powiększ obraz

12 listopada klasy IV a i IV b wyjechały na wycieczkę do Warszawy. Początek wizyty w stolicy był bardzo słodki – w Pijalni Czekolady Wedel odbyły się warsztaty dekorowania pierników. Miała też miejsce degustacja pysznego napoju z ziaren kakaowca przykrytego warstwą białego puchu z bitej śmietanki. Animatorka opowiedziała o historii i właściwościach cudownego produktu, jakim jest czekolada.

Następnie uczniowie udali się do Teatru Roma na spektakl „Księga dżungli”. Ta muzyczna opowieść przypomniała, że powinniśmy trzymać się razem, grupa tworzy siłę, a wykluczenia i obojętność są niezwykle krzywdzące.

Po spektaklu autokar powiózł wycieczkowiczów do Wilanowa, gdzie można było podziwiać Labirynt Światła i Ogród Wyobraźni. Połączenie iluminacji świetlnych z muzyką klasyczną zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie.