Wycieczka do Warszawy klasy 3d i 4d

Powiększ obrazKlasa 3d i 4d - zdjęcie grupowe

Dnia 12 października uczniowie klasy 3 d oraz 4 d uczestniczyli w wycieczce do Warszawy – najpierw udaliśmy się do Muzeum Sportu i Turystyki.  Zobaczyliśmy  wystawę zatytułowaną: „Dzieje sportu polskiego i olimpijskiego” tj. dzieje sportu od Antycznej Grecji poprzez narodziny nowożytnych Igrzysk Olimpijskich do współczesności.  Następnie pojechaliśmy  na Stadion Narodowy. Wśród nas jest wielu kibiców piłki nożnej i wizyta na tym stadionie była dla niektórych spełnieniem  marzeń.  Wraz z panią  przewodnik obejrzeliśmy trybuny, płytę stadionu oraz zajrzeliśmy w miejsca niedostępne dla kibiców takie jak: szatnie, gabinety masażu, sale konferencyjne dostępne tylko dla dziennikarzy. Naprawdę zrobiło to na nas ogromne wrażenie!