Wycieczka do „Krainy Przygód”

Powiększ obraz

Z okazji Dnia Dziecka 5 czerwca odbyła się wycieczka do parku rozrywki „KRAINA PRZYGÓD” w Iganiach Starych. Dla niektórych przedszkolaków była to pierwsza podróż autokarem, dlatego wyjazd związany był z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Celem naszej wycieczki była przede wszystkim integracja grupy, rozwijanie motoryki dużej i małej dzieci oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu.

Po przyjeździe na miejsce dzieci zostały podzielone na grupy i pod opieką wychowawców i instruktorów rozpoczęły zwiedzanie i zabawy w terenie. Miały możliwość jazdy karuzelą i kładem, zwiedzania magicznego lasu i szukania skarbu, skakały na trampolinie, bawiły się na placu zabaw. Dodatkową atrakcją była możliwość dojenia sztucznej krowy. Na zakończenie pobytu dzieci posiliły się kiełbaską z grilla oraz schłodzonymi napojami. Do szkoły dzieci wróciły zadowolone i z niecierpliwością czekają na następną wycieczkę 😉