Wycieczka do Drohiczyna i Ziołowego Zakątka

Powiększ obrazKlasa 6C na tle rzeki Bug
Niedawno uczniowie klas 6b, 6c oraz 6d odkrywali piękno podlaskiej przyrody podczas integracyjnej wycieczki do Drohiczyna i Ziołowego Zakątka.
Chwilowy brak słońca został zrekompensowany uśmiechniętymi buziami i świetnymi humorami.
Jeżdżąc meleksami poznaliśmy historię Drohiczyna i zwiedziliśmy najważniejsze miejsca. Pływaliśmy katamaranem po wspaniałym Bugu.

W Ziołowym Zakątku dowiedzieliśmy się o magicznej mocy ziół i innych roślin, spacerowaliśmy po wonnych ogrodach i stworzyliśmy swoje własne kompozycje herbat. Wiele radości przyniosło nam oglądanie i głaskanie zwierząt. Wielki głód został zaspokojony kiełbaskami z grilla i smakołykami z gospody. Zadowoleni i bogatsi o nowe wspomnienia i doświadczenia wróciliśmy wieczorem pod mury SP9.