WYBORY PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W SP 9

Powiększ obraz

W piątek 27 września odbyły się wybory na stanowisko przewodniczącego samorządu, które poprzedzała kampania reklamowa, mająca na celu zapoznanie głosujących z kandydatami. W skład osób startujących weszli: Aleksandra Cabaj z 7b i Jan Mazurek z 8a. Każdy Kandydat musiał pokazać się z jak najlepszej strony i udowodnić, iż zależy im na dobru szkoły, organizacji wszelkich rzeczy z nią związanych, owocnej współpracy z gronem nauczycielskim, ale przede wszystkim – na uczniach. Do głosu mięli prawo uczniowie klas  6, 7 i 8. Łącznie 275 osób.

W wyborach oddano 242 głosy, w tym 8 głosów nieważnych.

Komisja w składzie – Simonyan Susanna, Artur Mikiciuk, Jakub Goławski,  stwierdziła, że w wyniku przeprowadzonego głosowania Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej nr 9 im. H. Sienkiewicza w Siedlcach została ALEKSANDRA CABAJ z klasy 7B.

GRATULUJEMY!