Współpraca z 18 Dywizją Zmechanizowaną im. gen. broni T. Buka w Siedlcach w ramach zbiórki dla dzieci

Powiększ obraz

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Uczennicom i Uczniom naszej szkoły, którzy zachęceni przez Samorząd Uczniowski klas IV-VIII włączyli się w akcję 18 Dywizji Zmechanizowanej im. gen. broni T. Buka w Siedlcach i wzięli aktywny udział w drugiej świątecznej zbiórce zabawek oraz artykułów szkolnych.

Maskotki i zabawki oraz artykuły szkolne trafią do dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka oraz małoletnich pacjentów placówek medycznych w Siedlcach.

Wasze podarunki przeszły nasze wyobrażenia. Żołnierze dwa razy odbierali z naszej szkoły przekazane przez Was rzeczy, bo było ich tak dużo. Dzięki Waszym dobrym sercom podawaliście nie tylko maskotki, pluszami czy przybory szkolne, ale przede wszystkim dużo radości innym potrzebującym dzieciom.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Samorząd Uczniowski kl. IV-VIII wraz z Opiekunami

 

Wordpress Photo Gallery