Wielkanocna „Marzycielska Poczta”

Powiększ obraz

23 marca w naszej szkole po raz kolejny odbyła się akcja kolorowania kartek i pisania życzeń świątecznych w ramach „Marzycielskiej poczty”. Tym razem 45 uczniów z klas trzecich z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy pisało do ciężko chorych dzieci życząc im szybkiego  powrotu do zdrowia, uśmiechu na każdy dzień, wytrwałości w chorobie i wiele szczęścia. Liczymy, że nasze listy i kartki choć na chwilę pomogą zapomnieć o chorobie i sprawią odrobinę radości Małym Bohaterom Marzycielskiej Poczty.

Szkolna akcja poprzedzona była zapoznaniem uczniów z ideą przedsięwzięcia oraz prezentacją sylwetek chorych dzieci. Tego wieczoru poza tworzeniem kartek i pisaniem listów  uczniowie  wzięli udział w  szkolnych podchodach, zorganizowano dla nich zajęcia sportowe, tańce integracyjne oraz wspólne śpiewy- Karaoke. Było to wyjątkowe,  niezwykle ważne i pouczające przedsięwzięcie. W przyszłym roku szkolnym z pewnością powtórzymy taką akcję.