Wakacje pukają do drzwi!!!

Powiększ obraz

Spędziliśmy razem rok szkolny 2017/2018. Staraliśmy się umilić Wam wolny czas oddając do Waszych rąk prace plastyczne uczniów ze świetlicy szkolnej w Szkole Podstawowej nr 9 w Siedlcach. Mamy nadzieję, że każda wykonana przez uczniów praca plastyczna stała się inspiracją dla innych osób.

Zbliża się koniec roku szkolnego a wraz z nim wakacje. Wielu z Was wyjedzie na obozy, kolonie i wczasy.

* Bądźcie uważni i rozsądni!

* Korzystajcie z umiarem z darów lata!

* Bawcie się w bezpiecznych miejscach!

* Słuchajcie rad opiekunów!

* Dbajcie o przyrodę!

Bądźcie mili i koleżeńscy!

…życzymy wam, abyście nadchodzący czas wakacji wykorzystali jak najmądrzej z korzyścią dla swojego zdrowia i intelektu. Uczyć się można wszędzie i zawsze… poznawajcie świat, uczcie się go wszędzie, na plaży w podróży, ale również starajcie się odkrywać walory miejsc rodzinnych i dobrze znanych okolic.

Bawiąc się pamiętajcie o bezpieczeństwie, aby wszystko, co robicie nie zagrażało zdrowiu i życiu. Udowodnicie sobie i bliskim, że jesteście rozsądni i odpowiedzialni.

Wszystkim życzymy niepowtarzalnych, wspaniałych wakacji, pięknej pogody, fantastycznych przygód i odrobiny tęsknoty do szkoły…

Życzymy Wam wspaniałych, słonecznych wakacji!!!