VIII Rajd rowerowy turystyczno – integracyjny promujący Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu

Powiększ obraz

23.09.2019 r. grupa uczniów z klasy VIII D wraz z opiekunami – nauczycielami wf p. Aleksandrą Kożuchowską i p. Joanną Nurzyńską wzięła udział w „VIII Rajdzie rowerowym turystyczno – integracyjnym promującym Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu” zorganizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 1 w Siedlcach. W imprezie wzięli udział uczniowie siedleckich szkół podstawowych i średnich. Uczestnicy bezpiecznie pokonali trasę z Siedlec do miejscowości Bale. Następnie po smacznym posiłku i odpoczynku młodzież wzięła udział w prelekcji dotyczącej życia leśnych zwierząt.

Na terenie działki należącej do Koła Łowieckiego „Podlasie” i strzelnicy Zarządu Okręgowego Polskiego Związku Łowieckiego odbyło się spotkanie z myśliwymi i leśnikami.  Tutaj młodzież  wzięła udział w pokazie strzeleckim.

Wszyscy w doskonałych humorach i bezpiecznie wrócili do Siedlec. Do zobaczenia za rok!