VII Rajd rowerowy turystyczno – integracyjny

Powiększ obraz

20 września 2018 r. grupa uczniów z klasy III B i III C wraz z opiekunami – nauczycielami wf p. A. Kożuchowską i p. J. Nurzyńską po raz kolejny wzięła udział w VII Rajdzie rowerowym turystyczno – integracyjnym, który w tym roku odbył się w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu oraz Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Organizatorem rajdu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Siedlcach pod patronatem Prezydenta Miasta Siedlce. W imprezie wzięli udział reprezentacje uczniowie siedleckich szkół. Uczestnicy rajdu w eskorcie policji przejechali rowerami trasę z Siedlec przez Chodów do leśniczówki Koła Łowieckiego Podlasie w Balach. Na miejscu uczestnicy Rajdu wzięli udział w pokazie strzelectwa myśliwskiego oraz wysłuchali prelekcji leśniczego.