VI Turniej Szachowy

Powiększ obrazCztery dziewczynki z dyplomami i nagrodami, po bokach dwóch mężczyzn

16 listopada 2023 r. w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach odbył się VI Turniej Szachowy. W turnieju wzięło udział 17 szkół, 83 uczniów klas drugich, trzecich i czwartych. Młodzi szachiści zagrali po 7 partii zgodnie z systemem szwajcarskim, partia trwała po piętnaście minut na gracza.  Z ramienia Polskiego Związku Szachowego Turniej sędziowali Panowie: Paweł Rymarowicz oraz Piotr Sternik.

 

 

Naszą szkołę reprezentowali: Lena Walków kl. 2b, Julian Kukawski kl. 2b, Aleksandra Ferens kl. 3a, Anna Mackiewicz kl. 3a, Jakub Borkiewicz kl. 3d, Elżbieta Końko kl. 4b, Mateusz Alkhu kl. 4b

I miejsce zajął Mateusz Alkhou z kl. 4b

III miejsce zajęła Elżbieta Końko z kl. 4b

Gratulujemy !!!