VI Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”

Dnia 26 stycznia  odbył się w naszej szkole coroczny konkurs zadedykowany naszym kochanym babciom i dziadkom.  W konkursie wzięli udział reprezentanci siedleckich szkół podstawowych.  Konkurs odbył się on-line,  Poziom prezentowanych utworów był bardzo wysoki. Komisja w składzie: przewodniczący – p. Katarzyna Wasińska, członek – p. Halina Iskra, członek –  p. Krzysztof Boruta  po długich obradach, ale spędzonych w miłej atmosferze  wyłoniła laureatów konkursu.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Wiktoria Jezuit  SP 9 ex aequo Zofia Tomasiak SP 6

II miejsce – Inessa Chojecka SP 1 ex aequo Natasza Sienica SP 11

III miejsce –Tola Stefaniuk SP 8

Gratulujemy !!!  Życzymy dalszych sukcesów muzycznych !!!

Komisja gratuluje organizatorom za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie konkursu oraz uczestnikom i ich opiekunom wysokiego poziomu prezentacji.

Wszyscy uczestnicy otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostaną dostarczone po feriach zimowych do sekretariatów szkół. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.