V Międzyszkolny Konkurs Muzyczny pt. „Piosenka dla babci i dziadka”

Dnia 18 lutego br. odbył się w naszej szkole coroczny konkurs zadedykowany naszym kochanym babciom i dziadkom.  W konkursie wzięli udział reprezentanci siedleckich szkół podstawowych.Niestety w tym roku konkurs odbył się on-line, uczestnicy przysłali nagrania swoich wystąpień scenicznych. Poziom prezentowanych utworów był bardzo wysoki. Komisja w składzie: przewodniczący – p. Krzysztof Boruta, członek – p. Halina Iskra, członek – p. Agnieszka Szymanipo długich obradach, ale spędzonych w miłej atmosferze  wyłoniła laureatów konkursu.

Laureaci konkursu:

I miejsce – Martyna Soćko SP 3 ex aequo Natasza Sienica SP 11

II miejsce – Małgorzata Bala SP 6 ex aequo Natalia Rybicka SP 10

III miejsce – Zuzanna Koksa SP 9 ex aequo Blanka Chmielińska SP 8

wyróżnienia:

Jadwiga Grochowska, Klara Malczuk KSP

Weronika Lewtak, Lena Karpiesiuk SP 1

 

Gratulacje !!!

 

Komisja gratuluje organizatorom za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie konkursu oraz uczestnikom i ich opiekunom wysokiego poziomu prezentacji.

Wszyscy uczestnicy otrzymają  dyplomy oraz nagrody rzeczowe, które zostaną dostarczone w najbliższym czasie do sekretariatów szkół. Serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym.