Ty-dzień szczególnej życzliwości

Powiększ obraz

21 listopada obchodzony jest Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.
Idea tego święta wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych i ono już obchodzone w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji. To apel przeciwko problemom i często smutnej rzeczywistości.

Samorząd Uczniowski klas IV-VIII ogłosił czas od 14 do 21 listopada b.r. jako ,,Ty-dzień szczególnej życzliwości”.

Dziękujemy serdecznie tym wszystkim uczniom, którzy aktywnie  włączyli się do tej akcji i oprócz codziennych dobrych uczynków dodatkowo zechcieli jeszcze ubrać się na żółto, napisać pozdrowienia i swoje zdjęcie przesłać na stronę szkoły.

Warto pamiętać zawsze o uśmiechu, miłych słowach, pomocy innym i wzajemnie się pozdrawiać. Zachęcamy do życzliwości każdego dnia! Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą przekazujemy w świat do ludzi, wraca do nas z nawiązką.

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunami