Tak się bawi, tak się bawi 3c !

Powiększ obrazKlasa 3a z wychowawcą

Przed laty uczniowie klas trzecich kończyli I etap edukacyjny na wyjazdowych piknikach. W tym roku klasa 3c zainicjowała powrót do tej pięknej tradycji. Jest to zasługa zintegrowanych i zorganizowanych Rodziców , którzy zrobili swoim dzieciom niesamowitą niespodziankę. Piknik w Leśnych Klimatach to wspaniała okazja do spotkania i wspólnej zabawy całych rodzin.

Zostały zaproszone też panie uczące w klasie, które z przyjemnością wzięły udział w imprezie. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały Rodzicom poznane piosenki (niektóre w obcych językach), a na zakończenie wykonały swoje ulubione „fiołkowe pole” i „ale jazz”. Rodzice nagrodzili występ swoich pociech gromkimi brawami. W miłej atmosferze wszyscy razem ucztowali przy suto zastawionych stołach, a następnie dzieci beztrosko korzystały z atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Zarówno dzieci, jak i nauczycielki otrzymały piękne zdjęcia wszystkich uczniów klasy 3c. Będzie to niezapomniana pamiątka. Serdeczne ukłony dla Rodziców za ten przepiękny pomysł zakończenia roku szkolnego w tak atrakcyjnej formie!

DZIĘKUJEMY !