„Szlakiem Rezerwatów Przyrody”

6 czerwca 2019 r. uczniowie naszej szkoły (reprezentanci klas 3A, 3B, 3C gimnazjum) już po raz kolejny wzięli udział w rajdzie rowerowym „Szlakiem Rezerwatów Przyrody” organizowanym już po raz ósmy przez Szkołę Podstawową nr 2 w Siedlcach. Uczestnikami rajdu byli uczniowie siedleckich szkół podstawowych wraz z opiekunami. Trasa wiodła malowniczymi ścieżkami do rezerwatu przyrody „Gołobórz”, a następnie do dworu „Mościbrody”. Tam przywitał uczestników rajdu Dyrektor obiektu Pan Wojciech Zarzycki, który opowiedział ciekawą historię tego miejsca. Następnie odbyły się rowerowy tor przeszkód w którym uczeń naszej szkoły Łukasz Skorupski z 3B zajął I miejsce. Po poczęstunku dla wszystkich uczestników rajdu, szczęśliwie wróciliśmy do domu.