Szczepienia dzieci powyżej 12 roku życia w szkołach

W związku z akcją szczepień dzieci powyżej 12 roku życia zainteresowanych rodziców Informujemy, że Mazowiecki Kurator Oświaty organizuje konferencję on-line dotyczącą szczepień dzieci od 12. roku życia. Odbędzie się ona 3 września 2021r. o godzinie 18:00, pod linkiem:

 https://youtu.be/dv6RCNwlYKk

Ponadto  we wszystkich klasach VI, VII i VIII w dniach 2 -3 września 2021r. odbędą się spotkania on- line prowadzone przez wychowawców klas dotyczące szczepień. Linki na spotkania zostaną wysłane jako wiadomości Librus. Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o wypełnienie załączonej deklaracji o chęci szczepienia przeciw Covid-19.

Minister_Zdrowia_list_do_dyrektorow_szkol_nauczycieli_rodzicow_w_sprawie_szczepien_przeciwko_Covid

Deklaracja szczepień