ŚWIĘTUJMY RAZEM, ŻE MAMY NIEPODLEGŁĄ!

Powiększ obraz

Nasza szkoła kolejny już raz włączyła się w  ogólnopolską akcję społeczną  MAMY NIEPODLEGŁĄ! organizowaną przez Fundację Rodziny Józefa Piłsudskiego oraz Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Akcja polega na radosnym świętowaniu kolejnych rocznic odzyskania niepodległości przez Polskę. Co roku zaprasza się  Polaków do wysyłania bliskim bezpłatnych kartek pocztowych oraz e-kartek z życzeniami z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Każda z edycji to trzy różne projekty kartek okolicznościowych autorstwa znanych artystów.

Udział w radosnym świętowaniu Niepodległości Polski uwalnia pozytywne emocje, promuje nowoczesny patriotyzm, integruje społeczności lokalne, a przede wszystkim: w naszym przypadku to 86 wysłanych życzeń i uśmiechów na twarzach ich odbiorców! Zapraszamy wszystkich do radosnego świętowania Niepodległości!

Wordpress Photo Gallery