Świąteczna Zbiórka Żywności

Powiększ obraz

W dniach 1-3 grudnia odbyła się w całej Polsce coroczna przedświąteczna zbiórka żywności, zorganizowana przez Banki Żywności. Wolontariusze zbierali produkty żywnościowe w blisko 3000 sklepach. Uczniowie naszej szkoły włączyli się w tą akcję w dwóch sklepach: PSS Społem i Biedronka.

Koordynatorem akcji był Kacper Kruzel z klasy IIIc a wolontariuszami następujący uczniowie: Sandra Okseniuk, Weronika Krzewniak, Aleksandra Korneć, Patryk Mielcarz, Natalia Harasim, Wiktoria Małycha, Julia Mazurczuk, Roksana Buńko, Wiktoria Sisik, Julia Janusiewicz, Michał Rozbicki, Weronika Izdebska, Tomasz Kowal, Rafał Anusiewicz, Eryk Domosud, Weronika Gałecka, Sandra Budziak z klasy IIIc, Karolina Klimek i Julia Strus z Klasy IIa, Klaudia Nachster, Kinga Kondraciuk, Michalina Czechowska, Emilia Owsianko, Zuzanna Korzeniowska, Katarzyna Wereszczyńska z klasy IIIb, Weronika Chudek, Oliwia Grabowska, Maja Alaba z IId, Aleksandra Górska i Ewelina Kalicka z klasy IIc oraz Wiktoria Bąbiak, Kamila Jaciuk, Marta Toczyska, Emilia Dmowska, Natalia Lipińska, Agata Pieńkowska, Kinga Wójcik, Michał Łęczycki, Marta Toczyska z klasy IIId Zebrane przez nich  artykuły trafią do magazynów Banków Żywności, gdzie zostaną posegregowane i przekazane lokalnym organizacjom charytatywnym, które tuż przed świętami dostarczą je do najbardziej potrzebujących Polaków.