Świąteczna zbiórka dla bezdomnych zwierząt

Powiększ obraz

Przed Świętami odbyła się w naszej szkole zbiórka na rzecz zwierząt będących pod opieką Zwierzolubów z Siedlec. Jej wyniki przekroczyły nasze najśmielsze oczekiwania!!! Chciałyśmy Wam serdecznie podziękować za zaangażowanie i wielkie serca, które okazaliście. Trzeba było kupić, zebrać, przynieść. Dziękujemy za to, że Wam się po prostu chciało. Patrząc na ilość zebranych rzeczy łzy wzruszenia cisnęły nam się do oczu. Pobiliście rekord!!! W sobotę rano dostarczyłyśmy te wszystkie wspaniałości. Merdaniu nie było końca !!! Na zdjęciu możecie zobaczyć Brusa, który dziękuje Wam za prezenty. Brusik czeka też na adopcję.


Chciałybyśmy również przypomnieć o tym, że zwierzę to nie rzecz i nie można go dawać w prezencie. Jeśli ktoś chciałby przygarnąć psiaka lub kociaka to wiele takich „ogonków” czeka na adopcje w schroniskach. Bezdomne zwierzaki kochają tak samo jak te rasowe, a może nawet bardziej. Poza tym każdy z nich jest niepowtarzalny.
Zbliża się koniec roku – pamiętajcie o tym, że zwierzęta bardzo boją się wystrzałów. Jeśli możecie zrezygnujcie z fajerwerków.
Joanna Wierzbicka i Ewa Karaś opiekunki Szkolnego Koła Przyjaciół Zwierząt