Super wycieczka – inaczej zdobywamy wiedzę i rozwijamy kreatywność

Powiększ obraz

12 kwietnia 2018 roku uczniowie klas IV a i IV c, wspólnie ze swoimi wychowawczyniami, udali się na wycieczkę do Warszawy. W programie zaplanowano udział w spektaklu „Babcia mówi pa, pa” oraz wizytę w Muzeum Etnograficznym, a tam warsztaty – malowanie na szkle i zwiedzanie wystaw czasowych i tematycznych.

Autorski spektakl familijny w teatrze Rampa dostarczył dzieciom wielu wrażeń
i przeżyć – oswojenie z tematem odejścia i przemijania nie jest wszak sprawą łatwą. Wielopoziomowy sens spektaklu oraz intrygująca nowoczesna inscenizacja przeniosły uczestników w inny wymiar. Dopełnieniem było spotkanie z aktorem i zwiedzanie kulisów teatru.

W Muzeum Etnograficznym uczniowie wzięli udział w warsztatach artystycznych. Obrazki namalowane na szkle były miłą niespodzianką dla rodziców.

Ten wyjazd był wyjątkowo udany.

Bożena Czarnecka-Akus