Sedkomp ufundował nam pracownię!

Powiększ obraz

4 grudnia br. pani Hanna Wójcik – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 im. Henryka Sienkiewicza w Siedlcach oraz pan Andrzej Sitnik – Prezydent Miasta Siedlce złożyli serdeczne podziękowania na ręce pana Kacpra Antczaka – Wiceprezesa Sedkomp Sp. z. o. o. Firma ta spełniła marzenia nauczyciela informatyki oraz matematyki pana Artura Antczaka o wyposażeniu pracowni komputerowej w nowy sprzęt, bo dotychczas funkcjonujący pozostawiał wiele do życzenia.

Wymienione zostało 15 stanowisk komputerowych, komputery, monitory i peryferia. Dzięki temu dostęp do nowego oprogramowania znacząco ułatwi pracę uczniom i nauczycielom, a estetyczny wygląd pracowni w większym stopniu zachęci uczniów do przyswajania nowego materiału.

Społeczność szkolna bardzo dziękuje organizatorowi projektu za tak wspaniałą inicjatywę, a sponsorowi za jego realizację.

Zdjęcia: tygodniksiedlecki.com

Link do artykułu: https://www.tygodniksiedlecki.com/t59197-sedkomp.przekazal.nowe.komputery.dla.siedleckiej.dziewiatki..htm