Projekt „Tanecznym krokiem po Mazowszu” w ramach IV edycji „Konkursu wiedzy o Mazowszu”

Powiększ obrazPoloneza czas zacząć.

W okresie od września do grudnia realizowany był w naszej szkole projekt edukacyjny „Tanecznym krokiem po Mazowszu”. Projekt miał charakter interdyscyplinarny, a jego celem było zainteresowanie uczniów dziedzictwem i współczesnością Mazowsza oraz wzmocnienie poczucia tożsamości regionalnej.

Autorkami projektu były uczennice klasy 8e: Dominika Kołodzieczyk, Maria Salamończyk, Marta Salamończyk oraz Weronika Stańczuk.

W ramach projektu zespół przygotował prezentację multimedialną, dla uczniów klas 5. Ponad to uczniowie klasy 5a i 5b, przygotowali i wykonali piękny układ poloneza, pod kierunkiem Pani Aleksandry Kożuchowskiej.

Prezentacja o Mazowszu

Polonez – film

Wordpress Photo Gallery