Powiatowy Konkurs Plastyczny POCZTÓWKA – MOJA NIEPODLEGŁA

Powiększ obraz

Jak co roku, tak i tym razem Muzeum Regionalne w Siedlcach zorganizowało konkurs plastyczny POCZTÓWKA – MOJA NIEPODLEGŁA o zasięgu powiatowym. Poniżej znajdują się nazwiska Uczennic i Uczniów, którzy zostali nagrodzeni oraz wyróżnieni.

Nagrody w kategorii klas 4 – 6 otrzymali:

Magda Paczuska 6a (op. A. B.)

Michalina Słabek 5a (op. A.B.)

Aleksandra Mroczek 5a (op. A. B.)

Mateusz Derkacz 6b (op. A. B.)

Robert Karaś 6a (op. A. B.)

Maria Walaszczyk 6b (op. A. B.)

Laureaci wyróżnienia:

 

Nikola Baczyńska 4a (op. A. B.)

Dominik Durka 4a (op. A. B.)

Katarzyna Mamcarz 4d (op. A. G.-L.)

Bartosz Gibek 4d (op. A. G.-L.)

Wiktor Chalimoniuk 4d (op. A. G.-L.)

Oleh Kuheriuk 5b (op. A. B.)

Malwina Krasuska 5c (op. A. B.)

Jakub Adamczyk 5a (op. A. B.)

Filip Mieczkowski 5c (op. A. B.)

Natalia Kosmalska 6c (op. A. B.)

Jakub Kowalczyk 5c (op. A. B.)

Mateusz Wierzman 4a (op. A. B.)

Arkadiusz Gałecki 6c (op. A. B.)

Jagoda Lewczuk 6b (op. A. B.)

Jan Skibiński 4a (op. A. B.)

 

Laureatami nagród w kategorii klas 7-8 zostali:

 

Julian Bożedajek 7d (op. A. B.)

Magda Stępniak 7c (op. A. B.)

Maja Gołębiewska 7c (op. A. B.)

Patryk Mikiciuk 7c (op. A. B.)

Nikola Paczóska 7d (op. A. B.)

Urszula Garbaczewska 7f (op. A. B.)

 

Laureatką wyróżnienia została:

Julia Świnarska 7f (op. A. B.)

 

Protokół z obrad komisji:

http://www.muzeumsiedlce.art.pl/pl/site/384/514/872/konkurs.plastyczny.pocztowka.-.moja.niepodlegla.rozstrzygniety.html

Można tam, klikając w odpowiedni link, obejrzeć wszystkie prace nagrodzone i wyróżnione. (ab)

 

Wordpress Photo Gallery

 

Dyplomy:

Nikola BaczyΣska 4-6 Nikola Paczóska 7-8 Oleh Kucheriuk 4-6 Patryk Mikiciuk 7-8 Robert Karaÿ 4-6 Urszula Garbaczewska 7-8 Zofia Lewandowska 4-6 Aleksandra Mroczek 4-6 Arkadiusz Gaêecki 4-6 Dominik Durka 4-6 Filip Mieczkowski 4-6 Jagoda Lewczuk 4-6 Jakub Adamczyk 4-6 Jakub Kowalczyk 4-6 Jan SkibiΣski 4-6 Julia ùwinarska 7-8 Julian Bo╛edajek 7-8 Magda Paczuska 4-6 Magdalena St⌐pniak 7-8 Maja Goê⌐biewska 7-8 Malwina Krasuska 4-6 Maria Walaszczyk 4-6 Mateusz Derkacz 4-6 Mateusz Wierzman 4-6 Michalina Sêabek 4-6 Natalia Kosmalska 4-6