„Polskie symbole narodowe”

Powiększ obraz

W ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polską niepodległości  w dniu 11 maja w naszej szkole odbył się konkurs historyczny „Polskie symbole narodowe”. Konkurs dotyczył również ważnych dla naszego kraju wydarzeń, miejsc i postaci. Wzięły w nim udział czteroosobowe drużyny reprezentujące klasy IV-VI. Uczniowie zmagali się z testem wiedzy, układali puzzle, uzupełniali luki w tekście hymnu, rozpoznawali pieśni patriotyczne i podpisywali ilustracje.

Wyniki zmagań w grupach wiekowych prezentują się następująco:

 

KLASY IV

I miejsce – klasa IV A

II miejsce- klasa IV C i klasa IV E

III miejsce- klasa IV B

 

 KLASY V

I miejsce- klasa V D

II miejsce – klasa V B

III miejsce – klasa V C

 

KLASY VI

I miejsce – klasa VI A

II miejsce- klasa VI D

III miejsce – klasa VI C