Podwójne złoto w Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

20 marca w Szkole Podstawowej nr 10 w Siedlcach odbyły się powiatowe eliminacje ogólnopolskiego Turnieju BRD.  Naszą szkołę reprezentowały  dwie drużyny – uczniowie z klas szkoły podstawowej oraz z klas gimnazjalnych w składzie:

Szkoła podstawowa:

Majka Skowron z klasy 5b

Julia Supeł z klasy 5b

Dawid Kisieliński z klasy 5b

Krzysztof Popiołek z klasy 5b

Klasy gimnazjalne:

Szymon Kania z klasy 3b

Dominik Opałka z klasy 3a

Damian Trębicki z klasy 3b

Zadania turniejowe polegały na napisaniu trudnego testu sprawdzającego znajomość przepisów ruchu drogowego oraz pokonanie skomplikowanego rowerowego toru przeszkód. Obie drużyny wykazały się wysokim poziomem zarówno wiedzy, jak i sprawności fizycznej, co pozwoliło im uzyskać najwyższe miejsce na podium. Drużyny będą reprezentowały Szkołę Podstawową nr 9 w rejonowym etapie Turnieju BRD 24 kwietnia 2018 r.. Uczniów przygotowywała do turnieju p. Agnieszka Bączyk.