PODSUMOWANIE V MIĘDZYSZKOLENGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „WIELKANOC W OCZACH DZIECKA”

Powiększ obrazPrace nagrodzone w konkursie Wielkanoc w oczach dziecka

Dnia 11 kwietnia br. odbyło się rozstrzygnięcie V Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Wielkanoc w oczach dziecka”.
Temat tegorocznych prac brzmiał „Najpiękniejsza pisanka wielkanocna”. Celem konkursu było kształtowanie wyobraźni plastycznej dzieci
oraz kultywowanie tradycji wielkanocnych. W konkursie uczestniczyli uczniowie siedleckich szkół podstawowych z klas I – III.
Otrzymaliśmy wiele ciekawych prac, w których dzieci wykorzystały różnorodne techniki plastyczne.
I tak:

I miejsce: Alicja Zagalska, SP 6
II miejsce: Hanna Paczuska, SP 10
III miejsce: Dawid Ławecki, SP 9

Wyróżnienia:

Kacper Łęczycki, SP 2
Wiktoria Wysokińska, SP 10
Wiktoria Chybowska, SP 3

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy, a laureaci nagrody rzeczowe, które zostaną dostarczone w najbliższym czasie do
sekretariatów szkół.

Gratulujemy wszystkim młodym artystom oraz dziękujemy nauczycielom, za tak wspaniałe przygotowanie swoich podopiecznych.
Liczymy na to, że spotkamy się za rok, do czego już teraz serdecznie zapraszamy.