Podsumowanie akcji ,,Książka potrzebna od zaraz”

Powiększ obrazgranatowy plakat zbiórki książek

,,Niepodzielny towarzysz.
Przyjaciel bez interesu.
Domownik bez naprzykrzania.”

Tak o książkach pisał Ignacy Krasicki.

Dziękujemy serdecznie wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy włączyli się w akcję Samorządu Uczniowskiego kl. IV-VIII i podarowali swoje ulubione książki dla pacjentów oddziałów onkologicznych. W ten sposób podzieliliście się nie tylko ukochaną lekturą, ale przede wszystkim daliście trochę serca i radości tym, którzy w czasie tego rodzinnego święta są zmuszeni pozostać w szpitalach.

Paczka z książkami została wysłana do siedziby Fundacji Onkologicznej Rakiety w Katowicach.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom oraz p. Karolinie Czarnockiej za pomoc w zbiórce w klasach I-III.

Samorząd kl. IV-VIII wraz z Opiekunami