Pierwszy Dzień Wiosny w Oddziale Przedszkolnym

Powiększ obraz

Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,
przyszła do nas wiosna z dalekiej podróży.
Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,
witały ją także wszystkie przedszkolaki…
E. Budryk

Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje naszych dzieci, wzbudziły już same przygotowania, które rozpoczęliśmy dużo wcześniej niż kalendarzowe nadejście wiosny. Podczas licznych spacerów, szukaliśmy oznak nowej pory roku, poznaliśmy wiersze i piosenki o tematyce wiosennej. Wreszcie nadszedł oczekiwany dzień… 😉 W dniu 21.03.2019 r. zaraz po zajęciach dzieci wyruszyły na plac szkolny aby okrzykami pożegnać zimę i powitać Panią Wiosnę – dziewczynkę przebraną w barwny, kolorowy strój, przyozdobioną kwiatami. Jednym słowem – U NAS JUŻ WIOSNA 😉