Otrzęsiny klas IV

Powiększ obraz
Otrzęsiny uczniów klas czwartych naszej szkoły odbyły się w czwartek 15 listopada, kończąc w ten symboliczny sposób okres adaptacyjny. W tym roku podobnie jak w roku ubiegłym uczniowie przyjmowani byli do KRAINY WSPANIAŁYCH przez baśniowe postacie. W imprezie uczestniczyli uczniowie z klasy 4 A i 4 B, wychowawcy oraz pani dyrektor Halina Zdanowska. Uczniowie wzięli udział w kilku konkurencjach, przygotowali prezentację klas, układy taneczne, zagadki.

Odpowiadali na pytania przygotowane przez uczniów klas starszych oraz brali udział w konkurencjach sprawnościowych. Rywalizację wygrała klasa IV a. Na koniec uczniowie złożyli uroczystą przysięgę,  zostali posypani magicznym pyłem i w ten sposób zostali włączeni do świata KRAINY WSPANIAŁEJ.
Otrzęsiny przygotowali członkowie Samorządu Uczniowskiego z kl. VIa oraz VIb wraz z opiekunem p.Zuzanną Polak