Osiągnięcia

I miejsce w SIEDLECKIEJ LIDZE DWÓCH OGNI

Soczewka Patryk – kapitan

Supeł Julia

Kuźma Helena

Karolewska Klaudia

Zalewska Maja

Księżopolska Oliwia

Księżopolski Kuba

Chromiński Maciej

Gałecki Maciej

Danielak Szymon

Matłacz Maksymilian

 

I miejsce w II Międzyszkolnym Konkursie Pieśni Religijnej „Cantate Deo”

 

 Stypendia Prezydenta Miasta I stopnia za II semestr roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:

Bujak Gabriel

Głuszczak Daria

Grzankowska Oliwia

Harasim Karolina

Hawryluk Julia

Kopyść Bartosz

Kos Filip

Lewczuk Mateusz

Mikiciuk Artur

Mlonek Bartosz

Orzełowska Justyna

Piekut Dominik

Popiołek Krzysztof

Stefaniuk Julia

Syta Monika

Szmitkowski Szymon

Zbieć Ernest

Alaba Maja

Chomiuk Jakub

Czarnocka Karolina

Dąbkowski Adam

Drosio Maria

Harbaszewska Daria

Hryć Tymoteusz

Kania Szymon

Karczewski Mateusz

Kempisty Jakub

Lemieszek Aleksandra

Marynowski Michał

Mitura Bernard

Mrozek Gabriela

Orzełowski Jakub

Paciorek Michał

Rutkiewicz Anna

Sawicki Mateusz

Sieńczewski Kuba

Skwarek Marcin

Trębicki Damian

Woiński Michał

 

Stypendium Prezydenta Miasta II stopnia za II semestr roku szkolnego 2016/2017 otrzymali:

Błoński Marcin

Borzęcka Nikola

Cabaj Aleksandra

Derkacz Nina

Kadżajan-Wiśniewski Gerard

Karczewska Maja

Kostecka Dominika

Kosyl Michał

Kowal Aleksandra

Lejnert Ramona

Leszczyńska Kinga

Matłacz Marek

Mazurek Jan

Myślińska Zofia

Romańczyk Michał

Rosińska Zuzanna

Skowron Majka

Solnica Kamil

Sprycha Justyna

Sroka Zuzanna

Szarko Julia

Alaba Julia

Błońska Magda

Drabińska Aleksandra

Harasim Katarzyna

Kaługa Aleksandra

Kieliszek Anna

Korniluk Sylwia

Koziestańska Sandra

Kozioł Katarzyna

Lenartowicz Julia

Lipińska Monika

Matuła Martyna

Osiak Martyna

Ryn Paulina

Soszyński Jakub

Szymańska Emilia

Walasik Mikołaj

Festiwal Sportowo – Rekreacyjny Siedleckich Szkół w ramach obchodów „Dni Siedlec”

festiwal

Zajęliśmy I miejsce w ogólnej punktacji. Dyscypliny, w których startowaliśmy:
– dwa ognie – I miejsce
– piłka nożna chłopców – II miejsce
– sztafeta dziewcząt i chłopców – II miejsce i VII
– koszykówka dziewcząt i chłopców – III i IV miejsce