Nocny Maraton MARZYCIELSKIEJ POCZTY

Powiększ obraz

Już po raz trzeci uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Marzycielskiej Poczcie. Okazją do włączenia się w tę akcję są zbliżające się święta Bożego Narodzenia. Uczniowie z klas: IIIa, IIIb, IIIc oraz IIId pod opieką A. Sołoduchy, A. Skorupki, M. Krzymowskiej – Olszewskiej oraz A. Sulej z wielkim zapałem przystąpili do własnoręcznego wykonywania kartek świątecznych. Potem przyszedł czas na układanie życzeń. Efektem prac uczniów są piękne, kolorowe kartki z serdecznymi życzeniami skierowanymi do Emilki, Pawła, Moniki i Szymona.

Uśmiechnięte twarze uczestników akcji pokazują, że nie był to dla nich stracony czas. Cieszymy się, że mogliśmy choć w taki sposób pomóc dzieciom, które walczą  z ciężkimi chorobami i nie poddają się.

Życzymy Wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.