Mikołajowa wycieczka do Warszawy

Powiększ obraz

W dniu 12.12.2017r. uczniowie klasy 4 e i 4 f pojechali na wycieczkę Mikołajkową do Warszawy. Program wyjazdu miał charakter edukacyjny, artystyczny i rozrywkowy.

Pierwszym punktem był pobyt w Cinema Park Bemowo i udział w programie pt. „Królestwo zwierząt”. Uczniowie przechodząc pomiędzy salami odbyli ekscytującą podróż po świecie zwierząt zarówno tych małych i olbrzymich, szarych i tych kolorowych. Uczestniczyli w corocznej migracji ptaków,  poznali dzikość amazońskiej dżungli, głębie mórz i oceanów, a także w grze interaktywnej sprawdzili swoją wiedzę dotyczącą świata przyrody.

Kolejnym punktem wycieczki były warsztaty i zwiedzanie Fabryki Bombek. Uczniowie zapoznali się z procesem dmuchania, lakierowania, srebrzenia i ozdabiania bombek oraz innych ozdób świątecznych. Każdy z uczestników własnoręcznie pomalował i udekorował swoją bombkę, która na pewno zawiśnie na świątecznym domowym  drzewku. Wyjazd uważamy za bardzo udany, wszyscy pełni niepowtarzalnych wrażeń wrócili do domu.