Międzyszkolne Dyktando z Języka Angielskiego

Powiększ obraz
16 listopada, już po raz siódmy byliśmy gospodarzami Międzyszkolnego Dyktanda z Języka Angielskiego. W tym roku wzięła w nim udział rekordowa liczba uczniów, 21 z 11 siedleckich szkół. Tematem był szkocki Nowy Rok- Hogmanay. Wyniki są następujące: I miejsce Jan Mirosz, SP nr 9, II miejsce Julia Jastrzębska, SP nr 4, III miejsce Tomasz Wielgórski, SP nr 5.

Laureaci otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez SCDiDN w Siedlcach. W komisji konkursowej zasiedli: Agnieszka Bączyk- przewodnicząca, Jolanta Król-autorka tekstu, Anna Sachanowicz i Zuzanna Polak- odpowiedzialne za organizację. O pomoc przy konkursie poproszono dwie uczennice z naszej szkoły- Julię i Susie z klasy VIII a- obie dziewczyny spisały się wyśmienicie.
Gratulujemy zwycięzcy, Jasiek jesteś wielki!