Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny

Powiększ obraz

21 kwietnia w Katolickim Liceum im. Świętej Rodziny w Siedlcach odbyło się podsumowanie III Międzypowiatowego Konkursu O roku ów, kto ciebie wtenczas widział w naszym kraju? Rok 1918 – czas wolności, czas nadziei. Główne cele konkursu to:  uczczenie 100–lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, popularyzowanie postaw patriotyzmu wśród młodych ludzi, kształtowanie i rozwijanie szlachetnych postaw młodzieży,  inspirowanie uczniów do działań na rzecz Ojczyzny i społeczeństwa oraz  poznawanie postaci historycznych, które wpłynęły na kształt naszej Ojczyzny.

W kategorii praca plastyczna –

III miejsce zajęła Katarzyna Kozioł z klasy 3a

wyróżnienie otrzymała Gabriela Denisiuk z klasy 3a

Uczennice wykonały prace pod kierunkiem p. Agnieszki Bączyk