Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Powiększ obraz

„Bogatym nie jest ten kto posiada,

lecz ten kto daje”

św. Jan Paweł II

Drodzy Wolontariusze!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza obchodzonego 5 grudnia, składamy najserdeczniejsze życzenia oraz podziękowania za bezinteresowną działalność. Życzymy Wam aby  działalność na rzecz dobra wspólnego była dla źródłem radości i dumy oraz aby nie zabrakło Wam nigdy energii i pasji. Mamy nadzieję, że nie zabraknie w Waszym życiu wielu nowych, ciekawych doświadczeń, satysfakcji z wykonywanych działań, a także skutecznego zarażania Waszą postawą innych osób z Waszego otoczenia.

Dziękujemy za Wasz każdy uśmiech, którym obdarzacie napotkanych ludzi.

Dziękujemy Wam za to, że jesteście i działacie!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu i Szkolnego Koła Caritas