„Leśne Klimaty” klasy 4D

Powiększ obrazposzukiwania skarbów

Klasa 4D wraz z Wychowawczynią wybrała się z okazji Dnia Dziecka do „Leśnych Klimatów” w Żelkowie Kolonii.

Kilka godzin wspólnie z klasą na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni i w ruchu każdemu z nas się podobało. Nie było czasu na nudy, bo relaksowaliśmy się biegając, skacząc, przeciągając linę, próbując strzelać celnie do wielkiej piłki, turlaliśmy się na dmuchawcach, zjeżdżaliśmy na tyrolce, pokonywaliśmy przeszkody na mini parku linowym, a także… szukaliśmy skarbów ukrytych pod ziemią. Udało się namierzyć i wykopać stare metalowe przedmioty, niektóre bardzo cenne!

Trochę zmęczeni, opaleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. Był to wspaniały czas, który pozwolił po nauce zdalnej poznać się na nowo, porozmawiać, odstresować i cieszyć się wspólnymi chwilami.