Konkurs fotograficzny Siedlczanie patronami naszych ulic

W ramach projektu Siedlczanie patronami naszych ulic ogłoszony został międzyszkolny konkurs fotograficzny. Zadanie polegało na wybraniu się na spacer ulicami Siedlec, wykonaniu zdjęcia na jednej z ulic noszących imię jednego ze znanych Siedlczan. Zdjęcie musiało  odznaczać  się walorami artystycznymi świadczącymi o wrażliwości ucznia na piękno zwyczajnej siedleckiej ulicy. Czasem nawet zwyczajny zaułek, którym przechodzimy codziennie, był ciekawym tematem do fotografii. Poniżej lista laureatów z naszej szkoły.

W kategorii klasy IV-V:

Nagroda:

Natalia Bombas z klasy 5a (op. p. Agnieszka Bączyk)

Wyróżnienia:

  • Dawid Żochowski z klasy 5a (op. p. Agnieszka Bączyk)
  • Julia Stefaniuk z klasy 5a (op. p. Agnieszka Bączyk)

W kategorii klasy VI-VII:

Nagroda:

Aleksandra Matejek z klasy 7b (op. p. Agnieszka Myrcha)

W kategorii klasy gimnazjalne:

Wyróżnienie:

Anna Gochnio z klasy 3b (op. p. Agnieszka Bączyk)